Móda

I krátké nehty mohou vypadat božsky. Nebojte se experimentovat s barvami i vzory

Volíte krátké nehty, ať už z pracovních důvodů, nebo z osobních? Žádný problém, i s krátkou délkou se dá vytvořit líbivá manikúra a upravený a elegantní vzhled. Můžete se cítit pohodlně, ale zároveň moderně. Je možné vyzkoušet různé vzory a zajímavé odstíny, moderní barvy a bude to vypadat skvěle. Pokud budete experimentovat, můžete si dovolit i zajímavější design.

Jak na perfektní manikúru s krátkými nehty?

Na krátké manikúře se budou dobře vyjímat světlé barvy. Když použijete světlý lak, nebudou vaše krátké nehty tak nápadné. Zvolit můžete klasickou francouzskou manikúru, mléčný lak a různé odstíny bílé, růžové nebo béžové. Tvar nehtů si můžete také zvolit libovolně, dobře bude vypadat jak oválný, tak i čtvercový. Na krátké manikúře budou oba vypadat dobře.

Doporučený článek:  Při výběru zimní bundy dělají ženy často chyby
Zdroj obrázku: Freepik

Zkuste i výraznější odstín

Pokud máte dost odvahy, je možné zkusit i výraznější odstíny. Ať už se rozhodnete pro klasickou červenou, černou, nebo odstín fialové, neuděláte chybu. Tyto odstíny jsou stále v módě a fungují. Vyzkoušet můžete i třpytky, kamínky nebo zajímavé nálepky na nehty. Pokud nalepíte na každý nehet jinou, budou budit vaše nehty pozornost. Zkuste i nakombinovat odstíny, například béžovou a bílou, a vytvořit nehtové ombré. Vzniknou designové nehty a i na krátkých tento styl vypadá dobře.

Vyzkoušejte zajímavé vzory

Ani s krátkými nehty se nemusíte obávat vyzkoušet zajímavé vzory, různé geometrické tvary nebo pruhy. Nehty díky nim budou zajímavé samy o sobě a nikdo nebude zaměřovat pozornost na jejich délku. Výborně bude vypadat i mramorová manikúra. Pokud jste šikovní, můžete si na nehty nanést podklad, světlý lak a nakreslit na ně jednoduché vzory pomocí různých barev. Zakončete vrchním nátěrem. Jistě upoutáte pozornost. Pokud si na to netroufáte a nejste natolik zruční, je lepší využít služby nehtového studia.

Zdroj: https://www.cosmopolitan.com/style-beauty/beauty/g30858051/short-nail-design-ideas/