Nezařazené

Červená barva nikdy nevyjde z módy

Červená, stejně jako černá barva, se drží pořád na vrcholu, co se týče oblečení. V módních žebříčcích můžete vidět nejen tuto barvu, nutno ale dodat, že opravdu hraje prim. Navíc se s černou barvou opravdu dobře kombinuje a patří mezi výrazné barvy, které ukazují, že máte vysoké sebevědomí. Nebojte se červenou barvu oblékat!

Malé černé nebo si raději zvolíte červenou?

Červená barva je oblíbená nejen na spodním prádle, ale čím dál více žen ji obléká také na svršcích nebo šatech. Je to barva, která vyjadřuje sexappeal a sebevědomí. Objevuje se hodně na přehlídkových molech právě pro roky 2021 a 2022. Každodenní styling nebo speciální příležitosti – záleží pouze na vás, kdy se rozhodnete si červenou barvu obléknout.

Doporučený článek:  Jednoho dne se budeme muset s kočičím přítelem rozloučit. Buďte svému mazlíčkovi nablízku

Červená je vášnivá barva, plná lásky a také vyjadřuje bohatství. Nemusí ale jít o peníze, bohatství spočívá také v něčem jiném. Volí ji i oblíbené celebrity po celém světě, které chtějí upoutat pozornost ostatních. V červené barvě se bude žena cítit velmi výjimečně. I když si obléknete pouze jeden kousek nebo celý outfit budete ladit do červené, budete se cítit jako královna.

V obchodech najdete i červené obleky

Mnoho slavných osobností, ale také modelek rádo předvádí červené outfity. Jsou velmi moderní a také nesmrtelné. V kombinaci například s černou nebo zlatou barvou jsou skvělým oblečením na firemní akce. Pokud se nebojíte, obléct můžete také červené obleky, najdete i saka, sukně nebo halenky. Rozhodně stojí za to vyzkoušet, jestli k vám červená barva bude sedět.

Doporučený článek:  Cvičení formou střídání rozvíjí kreativitu

Podle módních desatera se červená barva hodí nejen k černé, ale dobře se kombinuje tak s tmavě modrou, bílou nebo béžovou barvou. Můžete ji zvolit jen jako doplněk nebo z červené barvy poskládat celý komplet. Vidět budete hlavně v zimě na horách, proto na lyže volte právě tuto výraznou barvu. V některých případech ale postačí i výrazný červený šperk.

Zdroj: https://www.ariel.co.uk/en-gb/how-to-wash/laundry-tips/colours-will-never-go-out-of-fashion