Zajímavosti, Životní styl

Muži dělají o samotě věci, které nechtějí, aby ostatní viděli

Osamělí muži tráví svou samotu jinak než ženy. Každý si občas odpočine od pravidelných starostí a povinností a oddá se oblíbené činnosti, o které ale nemusí vědět každý. Co dělají muži, když jsou sami a nemusí se nikomu zpovídat?

Mnoho z nich si neumí představit život bez internetu

Internet je vedle alkoholu další metla lidstva. Bez něj už si život neumí představit ani ženy, ani muži. Muži ho využívají hlavně k návštěvám různých seznamovacích aplikací, koukají také po automobilech nebo navštěvují stránky realitních agentur. Kde jinde si v dnešní době najít partnerku než právě na seznamkách? Muži by si měli dávat pozor, komu ale poskytují informace. Mluví se sice často o tom, že muži ženy na internetu zneužívají, ale snadno se i muži mohou stát oběťmi, například sňatkové podvodnice.

Doporučený článek:  Číst z ruky můžeme i bez věšteckých schopností. Jediný pohled prozradí skrytou nemoc
Zdroj obrázku: Pixabay

Když se nikdo nedívá, muži se rádi kouknou na erotické stránky, jejichž obsah není publikovatelný. Neradi se při tom nechávají nachytat, takže když jsou sami, je to pro ně nejlepší varianta. Nevyhýbají se tomu ani když jsou zadaní, jen si dávají pozor, aby je při tom jejich partnerka nenachytala.

Když jsou sami, plivou na chodník nebo se rýpou v nose

I když si myslí, že se nikdo nedívá, někdo si toho může všimnout. Řeč je o plivání na chodník, které muži rádi dělají, když si myslí, že se nikdo nedívá. Na veřejnosti je to ale nepřípustné, takže se opravdu snaží, aby při tom nebyli přistiženi. Stejné je to také s tím, co dělají za volantem.

Doporučený článek:  Zaměstnanci úklidových firem ovládají klíčové dovednosti pro precizní a efektivní úklid
Zdroj obrázku: Freepik

U žen je to jasné – během řízení se nezdráhají vylepšit svůj make-up, i když je to velmi nebezpečné. Co ale dělají muži? Ti si pomalu a hlavně nenápadně sahají k nosu a loví tam to, co by mělo patřit do kapesníku. Když stojí na semaforu v autě muž, schválně ho sledujte, dokud neskočí zelená. Možná budete překvapeni!

Zdroj: https://brightside.me/creativity-art/11-things-that-all-men-do-when-no-ones-watching-214505/