Móda

Věra: Kupovala jsem oblečení a kvůli slevě diktovala telefonní číslo. Od té doby mi volá a píše oplzlý muž

Poslední nákup oblečení se pro mě stal noční můrou. Začal mě kontaktovat muž, který zjistil můj telefon a věděl, co jsem si kupovala. Od té doby mi nedá pokoj, volá a píše mi ve dne v noci, což mi je značně nepříjemné… Přesně tyhle pocity teď zažívá čtenářka Věra, která se nám ozvala se svým příběhem, který je pro ostatní ženy i poměrně důležité varování.

Běžný nákup oblečení

Byl to den jako každý jiný. Ale měla jsem trochu volného času, tak jsem si vyrazila na nákupy. Koupit si nějaké módní kousky. Vybrala jsem si a zamířila k pokladně. Tam se mě obsluhující zeptala na slevovou kartičku. Tu jsem neměla, a tak jsem využila možnosti jejího založení. To jsem ale neměla dělat, teď toho lituji.

Diktování údajů

V tu chvíli mě vůbec nenapadlo, jakou chybu dělám. Při zřizování slevové kartičky jsem musela nadiktovat několik informací. Mezi ty patřilo i moje telefonní číslo. Vůbec jsem si neuvědomila, že mě ostatní poslouchají. A hlavně, že si někdo může moje telefonní číslo napsat. A jak jsem zjistila později, opravdu se to stalo. A teď doufám, že to udělal jenom tento jediný a neobjeví se další nevyžádaný ctitel.

Zdroj obrázku: Freepik

Neodbytný muž

Ještě ten den mi přišla zpráva od neznámého muže. Hned mě zajímalo, kde vzal moje číslo. Nepřímo z něho vypadlo, že si ho napsal právě ve chvíli, kdy jsem ho diktovala u pokladny. Najednou jsem si uvědomila, jakou hloupost jsem udělala. Mé telefonní číslo má cizí muž, který podle všeho nechápe, co znamená můj nezájem. Stále se mě snaží kontaktovat a zve mě na rande.

Divné řeči

Myslela jsem, že když ho odpálkuji, tak dá pokoj. Ale nestalo se. Začal být dotěrný a doslova oplzlý. Když začal o tom, že jsem si koupila hezké spodní prádlo, ve kterém by mě chtěl vidět, byla jsem úplně vyvedená z míry. Co teď? Snažím se ho ignorovat a doufám, že když mu nebudu odpovídat na SMS a nebudu mu zvedat telefony, tak mi dá pokoj.

Zdroj: Autorský text, e-mailový příspěvek čtenářky Věry H., redakčně zkráceno a upraveno.