Móda

Vanilková blond dodá vlasům teplé odlesky a živost

Jaké barvy na vlasy letos frčí? Jestli přemýšlíte o změně, možná vás budeme inspirovat. Dáváte si ráda ráno kávu a neumíte si představit den, kdy by to tak nebylo? Možná můžete barvu vlasů zkombinovat právě s barvou kávy. Vanilková blond je velmi oblíbená, ale také dodá vlasům hloubku a živost. Navíc je vhodná pro chladnější i teplejší odstíny pleti.

Co dělat, když nevíte, jaká barva na vlasy bude vhodná?

Vlasoví stylisté se shodují v tom, že vanilková blond se hodí k většině odstínů pleti. Je to univerzální barva. Vypadá jako krémová blond, ale má teplé odstíny, jemný lesk a odlesky. Díky tomu jsou vlasy hebké a vypadají nádherně. Barva dokonale ladí s teplejšími tóny pleti, ale bude se hodit také k ženám, které mají odstín pleti studený.

Doporučený článek:  Oblékněte se k vánočnímu stromečku slavnostně a stylově zároveň

Jako první se s tímto odstínem na vlasech objevila modelka Gabriella Borgesová. Barvu na vlasech vytvořil světoznámý kadeřník na blonďaté odstíny a zvolený odstín byl ostrý díky chladnému tónu. Následně barvu zahřál a vytvořil ojedinělý look na léto. Je zde pouze náznak krémového odstínu vanilky. Vše se pak prolíná do světle hnědé barvy a pískové barvy u kořene vlasů.

Zdroj obrázku: Freepik

Tuto barvu je velmi těžké sehnat v salonech

Nevýhodou je, že tuto barvu jen těžko seženete v salonu. Kadeřníci prozrazují, že vytvoření toho správného odstínu může trvat i 12 hodin. Výhodou ale je, že tento odstín není náročný na údržbu, takže vlasy můžete mít během chvilky upravené. Samozřejmě si ale můžete vybrat jakoukoliv barvu. Módní trendy se neustále mění, takže by si ženy musely hlavu barvit pokaždé jinou barvou.

Doporučený článek:  Oblékání podle dress code: pro každou příležitost se hodí jiný typ oděvu

Nezáleží tak na tom, co právě frčí, ale na tom, v jaké barvě se budete cítit nejlépe. Pokud si tedy vyberete třeba fialový odstín barvy na vlasy, pokud vám bude slušet a budete se v něm cítit dobře, asi vám nic nezabrání v tom, používat ho na vlasy zas a znovu.

Zdroj: https://www.glamour.com/story/vanilla-blonde-hair-trend