Nezařazené

Tyhle svatební dary nikdo dostat nechce. Novomanželé ocení úplně něco jiného

Svatba je událost, na které se každý dobře nají, popřeje novomanželům všechno nejlepší do společného života a často se také řeší, jaký dar bude pro oba vhodný. V dnešní době už každý dostane seznam darů, které může mladé dvojici pořídit, aby náhodou neměla něco dvakrát nebo nedostala něco, co se jí do domácnosti nebude vůbec hodit.

Hosté musí vědět, co mají novomanželé rádi

Není vhodné darovat například knihu o vraždách, pokud je žena zaměřena spíše na romantický žánr. Nemile překvapit mohou dary jako sada příborů nebo mixér, který už nejspíše má každá žena v domácnosti jako povinnou výbavu. Neoblíbené jsou také věci jako ložní prádlo nebo samotné peřiny či polštáře.

V posledních letech se spíše dávají peníze, aby si mladí mohli koupit to, co chtějí nebo potřebují. Lidé se předhánějí v tom, jak peníze darovat co nejoriginálnějším způsobem, a ještě lépe, aby si je mohli zasloužit. Jednou z možností je peníze vložit do želé, do kterého se musí „prokousat“ oba partneři. Je nutné ale peníze vložit do sáčku nebo nádoby, aby se neznehodnotily.

Zdroj obrázku: Freepik

Udělejte dárek originální, aby potěšil i posloužil

Další možnost je například ukrýt kovové dvacetikoruny nebo padesátikoruny do „svatebních“ koláčků. Možná se budete divit, ale když si do kovu kousnete, může to bolet. Budete ale chtít ochutnat všechny, abyste viděli, kolik peněz jste nakonec dostali. Pekařky mohou upéct originální perníkovou chaloupku nebo kočárek, pokud je žena již těhotná. Penízky se mohou vložit do něj a bude jasné, na co se mají použít.

Lidé ale peníze darují také zarámované v obrazech nebo z nich vytvoří strom. Výjimkou nejsou ani květiny vyrobené z peněz. Zajímavým prvkem je, pokud se peníze schovají do truhly a novomanželé dostanou pouze mapu pokladu, který musejí najít. Užijí si spoustu legrace a odměna může být více než štědrá. Vždy si nejdříve zjistěte, jaký dar by byl vhodný. Nebude to sice žádné překvapení, ale je to lepší, než aby snoubenci byli nemile překvapeni.

Zdroj: https://www.reviewed.com/home-outdoors/features/18-wedding-gifts-you-should-never-give