Životní styl

Tato znamení zvěrokruhu mají sklon k hádkám

Všichni máme lepší i horší dny, kdy se nechceme s nikým bavit, protože víme, že by to nedopadlo dobře. Někdy máme vztek, aniž bychom znali důvod. Některá znamení ale mají větší sklon právě k tomu, se bezdůvodně pohádat, a trpí tím ten druhý partner. Jaká znamení to jsou a na co si dávat pozor?

Mezi výbušná znamení patří Beran nebo Blíženci

Berani jsou výbušní už od přírody, vědí to o nich snad všichni. Nemusíte se ani snažit, abyste je dostali do módu, kdy mohou říct věci, které by normálně neřekli. Než se uklidní, bude to trvat delší čas. Berani neumí uvažovat logicky, pokud jsou nahněvaní, nechávají se často unést okamžikem. Nezáleží jim na tom, jestli má pravdu ten, nebo onen, oni sami se snaží o to, aby dokázali tu svou.

Zdroj obrázku: Freepik

Blíženci jsou znamení dvou tváří. Nikdy nebudete vědět, co si na vás připravili. V jednu chvíli mohou tvrdit, že je všechno v pořádku, ale v okamžiku může být všechno naopak. Naštvat je může opravdu cokoliv. Mají sklony se snadno urazit, a je tedy dobré myslet na to, co před nimi řeknete. Pokud se dostanou do hádky, neznají hranice, jsou sprostí a hodně křičí.

Lvi chtějí mít vždycky pravdu, Štíři nemají rádi tajemství

Lvi rádi vládnou, a cokoliv řeknete proti nim, si mohou brát osobně. Jestli zjistí, že někdo něco udělal za jejich zády, nenechají to jen tak přejít a mstí se. Panny jsou možná pro některé lidi klidné znamení, ale spousta věcí je dokáže naštvat. Bohužel Panny o svých problémech nemluví, jejich emoce se tak dlouho hromadí. Nakonec ale ukážou svou druhou tvář.

Lidé ve znamení Štíra pociťují úzkost pokaždé, když mají pocit, že před nimi někdo něco skrývá. Jestli budou podvedeni, umí se mstít. Jsou to chytří lidé, kteří dokážou být zákeřní. Střelec patří mezi dobrodruhy a znamení, která mají ráda svou svobodu. Jsou to většinou optimisté, a tak si lidé myslí, že je nemohou rozčílit. Hádky s nimi ale mohou začít nevinně a špatně skončit.

Zdroj: https://www.purewow.com/wellness/zodiac-signs-you-shouldnt-date