Nezařazené

Pozvání do nulté řady na koncertě by měla každá slušná dívka odmítnout

Nejprestižnější není první řada, ale takzvaná nultá řada. Kdo neví, o čem je řeč, není moc častý návštěvník koncertů a ještě neslyšel o tom, co se na nich může dít. Zatímco první řada je prostě klasické místo pod pódiem, co nejblíže zpěvákovi a kapele, takzvaná nultá řada nemá s hudební produkcí absolutně nic společného.

Vybrané fanynky

Do takzvané nulté řady jsou vybírány primárně dívky, vybrané fanynky. A to buď už před samotným koncertem přímo v areálu, nebo třeba prostřednictvím sociálních sítí a jiných profilů. Stejně tak do ní mohou být vybrány také přímo na koncertě. Pro dané dívky je to mnohdy velká čest, že se do nulté řady dostaly. Ale měly by být na pozoru.

Je to večírek

Takzvaný výběr do nulté řady je obvykle spojený s pozváním na večírek, tedy na afterparty s kapelou. Přímo v jejich šatně, ve VIP prostorách klubu, na hotelovém pokoji… I když to zní vždy lákavě a zajímavě, každá slušná dívka by měla nejenom zpozornět, ale měla by také odmítnout.

Zdroj obrázku: Freepik

Proč právě já?

Ano, to je ta otázka, kterou by si dívka měla položit při pozvání do nulté řady. Emoce spojené s touto pozvánkou, které ovlivní rozhodování, by měly jít vždy stranou. Jediný důvod, proč byla tato dívka pozvána, je patrně jenom její možná krása. A důvod je to, že ji bude chtít někdo z kapely takzvaně dostat do postele. Někdy i za použití alkoholu, nebo dokonce drog.

Funguje to jinak

Setkávání se s kapelou, pokud jste její věrný fanoušek, opravdu nefunguje na principu, že jste náhodně vybráni. Obvykle si můžete koupit takzvané Meet & Greet vstupenky, díky kterým se lze s hudebníkem nebo kapelou poznat. Někdy je má k dispozici lokální fanklub v dané zemi, jindy je lze třeba i vyhrát. Ale to, že je dívka náhodně oslovena jako velká fanynka, to může být spojeno s velkým rizikem. Každá slušná dívka by měla pozvání do nulté řady odmítnout.

Zdroj: Autorský text.