Nezařazené

Drastické diety jsou zbytečné. K vysněné postavě pomůžou oblíbené nápoje, vzdát se nemusíte ani kávy

Nezáleží na tom, jestli chcete zhubnout do plavek, nebo máte novoroční předsevzetí. Pokud se chcete zbavit pár nadbytečných kilogramů, budete muset změnit své stravovací návyky a začít se více hýbat. Nemusíte přitom hladovět a cvičit celé hodiny v tělocvičně. Podpořte svůj pitný režim a zjistěte, jaké nápoje vám pomohou s hubnutím.

Na tyto nápoje nikdy nezapomínejte!

Chcete mít krásnou a štíhlou postavu? V tom případě nesmíte zapomenout na základní tekutinu, kterou je voda! Při nedostatku vody v těle se zpomaluje většina tělesných procesů, a to včetně metabolismu. Jakmile máte pomalejší metabolismus, budete mít velké problémy s hubnutím. Měli byste proto s sebou neustále nosit láhev s vodou a doplňovat tekutiny.

Kávy a čaje se vzdávat nemusíte. Možná vám to někdo bude tvrdit, ale rozhodně to tak nemusí být. Kofein nastartuje metabolismus a v čaji se nachází mnoho antioxidantů a flavonoidů. Až se budete rozhodovat o druhu čaje, nejzdravější a nejlepší pro hubnutí je zelený čaj. Zlepšuje totiž činnost žaludku a střev. To se projeví na efektivním trávení a rychlejším metabolismu.

Zdroj obrázku: Freepik

Ovocné, zeleninové a bylinné nápoje

Ovocné a zeleninové šťávy vám poskytnou mnoho vitamínů a minerálů. Nezapomínejte přitom na dužinu, protože obsahuje hodně vlákniny. Díky tomu vám pomůže zhubnout. Ovocné a zeleninové šťávy by se měly pít během dne. Ráno si raději dejte sklenici čisté vody nebo zelený čaj. Díky tomu můžete shodit přebytečné kilogramy, které vás nyní trápí.

Máte rádi bylinné nálevy? Využijte sílu bylinek také na hubnutí. Existují byliny, které pomohou regulovat činnost žaludku a střev, pročistí ledviny, játra a zbaví tělo přebytečné vody. Jestli chcete zhubnout, měli byste sáhnout po kopřivách, citronovém balzámu, artyčoku, fenyklu, mátě nebo pampeliškách. Uvidíte, že si pochutnáte a ještě zhubnete.

Zdroj: https://www.healthline.com/nutrition/weight-loss-drinks